среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 1
home Познати

Се породи познатата актерка: Ја објави и првата фотографија со бебето – девојчето доби специфично име (ФОТО)

Се породи познатата актерка: Ја објави и првата фотографија со бебето – девојчето доби специфично име (ФОТО)

Актерката Емили Ван Камп, која се прослави со улогата во серијата „Одмазда“, го доби своето прво дете со сопругот
Џош Бауман.

Емили ја сподели среќната вест на својот Инстаграм, со првата фотографија од бебето, на која се уште се гледа само нејзината минијатурна рака. Во оваа прилика, актерката го откри и името на девојчето, а среќниот пар одлучи да ја именува Ирис.

– Добре дојде на свет, нашата слатка мала Ирис. Нашите срца се полни – напиша Емили на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily VanCamp (@emilyvancamp)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily VanCamp (@emilyvancamp)