вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 187
home Познати

Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ- кога ќе дознаете како ќе се вика бебето се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се породи поранешната девојка на Вељко Ражнатовиќ- кога ќе дознаете како ќе се вика бебето се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Се породи српската водителка која беше во емотивна врска со синот на Цеца и на свет донесе девојче.

Таа откако раскина со Вељко Ражнатовиќ започна нова врска од која остана бремена, а веста дека е бремена како гром од ведро небо ја објави Ксенија Бујишиќ пред околу 9 месеци.

 

View this post on Instagram

 

?I wish all of you peace and so much love?

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on

 

View this post on Instagram

 

Last month of pregnancy ?

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on

Таа неодамна објави и фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак, па под фотографијата напиша: „Како времето брзо лета, последни денови од бременоста“.

 

View this post on Instagram

 

How quick does time fly! ? #lastdaysofpregnancy ?

A post shared by Ksenija Bujisic (@bujisic.ksenija) on

Инаку јавноста веднаш знаеше дека таа својата ќерка ќе ја крсти Лора, бидејќи тоа е нејзиното омилено име и неколку пати во јавноста го искажала тоа.

Коронавирус