петок, 30. јули 2021. Вести денес: 158
home Познати

Се породи поранешната девојка на Саша Ковачевиќ: Еве како дозна пејачот дека станал татко (ФОТО)

Се породи поранешната девојка на Саша Ковачевиќ: Еве како дозна пејачот дека станал татко (ФОТО)

Пејачот на групата „Магла бенд“ денеска стана татко, откако неговата девојка се породи.

Пејачот Владан Савиќ денеска стана татко, а радосната вест ја дознал во Ниш додека патувал со бендот и веднаш ја споделил со фановите.

Парот неодамна објави дека ќе станат родители на девојче, а за потсетување Јована во јавноста е позната по врската со пејачот Саша Ковачевиќ.

Коронавирус