сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Познати

Се породи ќерката на Џеј Рамадановски: Адил по втор пат стана татко (ФОТО)

Се породи ќерката на Џеј Рамадановски: Адил по втор пат стана татко (ФОТО)

Ана Рамадановски, ќерката на популарниот пејач Џеј Рамадановски, се породи вчера и на свет го донесе живо и здраво машко бебе.

Од врската со пејачот со пејачот Адил Максутовиќ, Ана има уште еден син. Наследничката на Џеј се породила во една приватна болница.

Foto: E-Stock/Ivan Dobričić

Најнови вести

Парламентарни избори 2020