понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Познати

Се породи актерката Ема Робертс

Се породи актерката Ема Робертс

Американските актери Ема Робертс и Гарет Хедлунд станаа родители на синот Родос.

Ема роди здраво момче и обајцата се во добра состојба, пренесуваат странските медиуми.

За потсетување, парот ја започна врската во 2019 година, откако Ема ја раскина веридбата со Еван Питерс.

Извор: Репортер.мк

Коронавирус