четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 154
home Познати

Се појавија во ист фустан во исти ден – на која подобро и стои, на Лепа Брена или Гоца Тржан? (ФОТО)

Се појавија во ист фустан во исти ден – на која подобро и стои, на Лепа Брена или Гоца Тржан? (ФОТО)

Пејачките Гоца Тржан и Лепа Брена денеска се појавија на два различни настани, облечени во идентични фустани.

Имено, Брена на свадбата на синот Сузана Јовановиќ пристигнала во бел фустан со црни пруги, а Гоца на друго место се појавила во истиот фустан.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by lepa_brena_fan_ (@lepa_brena_fan_)

Гоца во истиот фустан пристигнала на промоцијата на новиот албум на Сека Алексиќ „Кино“, каде зборувала за нивното пријателство.

Сепак, овој детаљ не остана незабележан, па многумина ја коментираа случајноста што пејачките се облечени идентично.

Најнови вести

Коронавирус