петок, 30. септември 2022. Вести денес: 91
home Познати

Се појави за прв пат во јавноста по веста дека е бремена: Меган со стомак речиси до забите, фановите не можеа да и се изнагледаат (ВИДЕО)

Се појави за прв пат во јавноста по веста дека е бремена: Меган со стомак речиси до забите, фановите не можеа да и се изнагледаат (ВИДЕО)

Интервјуто кое го чека речиси целиот свет ќе биде емитувано на 7 март месецов од денеска започна да де најавува како најголем филмски трилер.

Станува збор за најискреното и прво интервју на кралската двојка Меган и Хари кои откако заминаа од кралската палата се изолираа од јавниот живот.

Тие во двочасовната емисија кај Опра Винфри си ги отворија душите, а фановите не можеа да се изнагледаат во стомакот на Меган која е во поодмината фаза од бременоста, а тоа долго го криеше од јавноста.

И додека многумина со нетрпение чекаат да слушнат сè што Меган и Хари имаа да кажат, други наведуваат дека станува збор за чисто глумење, глумење жртви и привлекување на медиумско внимание на најнизок можен начин – осврнувајќи се на страдањата на покојната принцеза Дајана.

Најавата за интервјуто може да ја погледнете во продолжение:

Најнови вести

Коронавирус