четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 80
home Познати

Се појави стара фотографија од Амал Клуни – еве како изгледала во минатото (ФОТО)

Се појави стара фотографија од Амал Клуни – еве како изгледала во минатото (ФОТО)

Познатата адвокатка со холивудската ѕвезда Џорџ Клуни се омажи во 2014 година во Венеција и денес имаат близнаци, ќерката Ела и синот Александер.

Има фантастична кариера и стил кој не останува незабележан.

Но, Амал не секогаш била ваква. Имала поинаков изглед, а промените во облекувањето се очекувани.

Не дека нешто и недостасува на„ старата“ Амал, но со времето таа изгради перфектен стил.

По свадбата со Клуни нејзиниот стил дополнително се промени, па сега важи за модна икона.

 

Најнови вести

Коронавирус