понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 164
home Познати

Се појави речиси со г*л з*дник и танга: Карлеуша во провокативно издание на финалето на Ѕвездите на Гранд (ФОТО)

Се појави речиси со г*л з*дник и танга: Карлеуша во провокативно издание на финалето на Ѕвездите на Гранд (ФОТО)

Вечерва се одржува големото финале на натпреварот „Ѕвездите на Гранд“, а за првото место ќе се борат 16 финалисти од Србија, Босна и Херцеговина, Црна Гора и Македонија, кои влегоа во најтесниот круг по скоро две години музичка борба.

Јелена Карлеуша пристигна меѓу првите и за денешното финале се одлучи за кремаст фустан кој повеќе открива отколку што покрива.

Најнови вести

Коронавирус