петок, 29. јули 2022. Вести денес: 127
home Познати

Се појави прв пат по семејната трагедија: Гоца Божиновска пристигна на Ѓурѓовден во домот на семејството Родиќ (ФОТО)

Се појави прв пат по семејната трагедија: Гоца Божиновска пристигна на Ѓурѓовден во домот на семејството Родиќ (ФОТО)

Пејачката Гоца Божиновска прв пат се појави во јавноста по семејната трагедија и смртта на нејзината мајка.

Имено таа пристигна кај сватовите во Титл на семејната слава Ѓурѓовден.

Нејзиниот син Мирко Шијан и нејзината снаа Бојана Родиќ пристигнаа малку порано, а таа пристигна подоцна и беше пречекана од синот.

Божиновска на себе носеше црни очила за сонце, а беше облечена во црно елегантно одело.

Инаку на славата освен Гоца беше присутна и другата сваќа на семејството Родиќ Цеца.

Коронавирус