четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 22
home Познати

Се појави пред 9 години во познатата емисија и изгледаше брутално- Богдана Родиќ ваква ни родената мајка не би ја познала (ФОТО)

Се појави пред 9 години во познатата емисија и изгледаше брутално- Богдана Родиќ ваква ни родената мајка не би ја познала (ФОТО)

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана иако денеска иако позната и следена од медиумите, сепак во минатото била обична и непозната девојка како денес.

Сепак медиумите се повеќе се интересираат за нејзиното минато кога не била под бурното око на медиумите и новинарите.

Па така денес во медиумите испливаа и фотографии од нејзиното гостување во публиката во емисијата „Амиџи шоу“.

Во емисијата тогаш гостуваше пејачката Наташа Беквалац која се расплаче, а по напливот на емоции ја напушти истата, а потоа камерата ни помалку, ни повеќе ја снимаше Богдана.

Еве како изгледала Богдана како тинејџерка:

Најнови вести

Коронавирус