среда, 28. октомври 2020. Вести денес: 115
home Познати

Се појави без гаќички на роденденот на колешката, а сега жали бидејќи сите и го видоа меѓуножјето- ќе плакнете очи од оваа глетка (ФОТО)

Се појави без гаќички на роденденот на колешката, а сега жали бидејќи сите и го видоа меѓуножјето- ќе плакнете очи од оваа глетка (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша во нов, шокантен стајлинг се појави на роденденот на нејзината колешка Наташа Беквалац, облечена целата во бело, со крилја на грбот како да е еден од ангелите на Викторија.

Во нејзин стил Карлеуша носеше тесен, припиен фустан што ги истакнува нејзините атрибути, со длабок шлиц до препони. Во еден момент, како што се намести странично да позира, рашири нога, нејзиното меѓуножје блесна во ноќта.

Со високо подигнат среден прст и белите ултра минии гаќички под шлицот открија се: И како се чувствува и што тоа ѕирка во подножјето на меѓуножјето на Јелена Карлеуша?

Таа пак ја објави оваа фотографија на Инстаграм со интересно појаснување:

 

View this post on Instagram

 

Dangerous dress malfunction 🙈😝 @bekvalceva #bdayparty #aboutlastnight

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Првиот знак дека на вашиот ангел чувар му е мака од сите го*нарии“ – напишала пејачката покрај фотографијата на која во стил на „ангел од пеколот“ го покажува средниот прст!

 

View this post on Instagram

 

FIRST SIGN THAT YOUR GARDIAN ANGEL IS SICK OF YOUR SHIT

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Коронавирус