петок, 20. мај 2022. Вести денес: 4
home Познати

Се пофали дека тоа и е новото бебе – овој моден детаљ Карлеуша го купи од најскапата продавница во Дубаи, вреди цело богатство (ФОТО)

Се пофали дека тоа и е новото бебе – овој моден детаљ Карлеуша го купи од најскапата продавница во Дубаи, вреди цело богатство (ФОТО)

Српската ѕвезда Јелена Карлеуша овие денови е во Дубаи заедно со двете ќерки каде имаше свој настап неодамна.

Таа по настапот наместо да се спакува и да се врати дома, реши да се одмори и тоа заедно со двете ќерки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Таа тоа го направи очигледно за да се одморат сите од драмата која се случи во нивниот дом на Божиќ кога Душко Тошиќ и влепил шлаканица на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Освен за на плажа, пејачката најде време да ги однесе децата и на шопинг, но она што на сите им падна во очи беше скапоцената чанта која пејачката ја нарече нејзино ново бебе.

Истата ево вредност од 6 илјади евра, погледнете:

Најнови вести

Коронавирус