среда, 27. март 2019. Вести денес: 0
home Познати

Се подготвува за свадба од соништата, па ги почести фановите- Пријовиќ провоцира во секси костим за капење (ФОТО)

Се подготвува за свадба од соништата, па ги почести фановите- Пријовиќ провоцира во секси костим за капење (ФОТО)

Идната снаа на Лепа Брена идниот месец ќе се венча со синот на пејачката Филип Живојиновиќ, а пред свадбата Александра Пријовиќ ги изненади фановите.

Имено пејачката објави сексапилна фотографија во костим за капење истакнувајќи ги нејзините атрибути.

Фановите не се воздржаа од коментарите дека пејачката е уникатна, преубава и дека и нема никој рамен, погледнете.

@dusannpetrovic 💪🏻❤ #tb

A post shared by Aleksandra Prijovic (@aleksandraprijovic) on

Инаку свадбата е закажана за 21 јуни и на неа се очекува да има 900 гости.