петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 194
home Познати

Се пишуваше дека се разведуваат, а сега Анабела Атијас и сопругот со заедничка фотографија ставија крај на шпекулациите

Се пишуваше дека се разведуваат, а сега Анабела Атијас и сопругот со заедничка фотографија ставија крај на шпекулациите

Анабела и Андреј Атијас околу 11 септември жесто се скарале, а потоа и физички се пресметале во нивниот стан во Белград, пишуваа тогаш српските медиуми.

Исто така се пишуваше дека парот одлучил да стави крај на нивниот брак. Меѓутоа, изгледа дека Анабела и Андреј одлучиле да ги остават немилите настани зад себе и да заминат на заедничко патување.

Имено, Андреј на својот „Инстаграм“ сподели фотографија и покажа како ужива со Анабела во Ровињ.

„Поздрав од Ровињ“, напиша Андреј во описот на фотографијата.

Вистина.мк

Коронавирус