вторник, 7. февруари 2023. Вести денес: 166
АКТУЕЛНО

Расте бројот на загинати во Турција и Сирија, спасувачите во трка со времето

home Познати

Се ожени Столе Стоилов- без свадба, но со бебе на пат (ФОТО)

Се ожени Столе Стоилов- без свадба, но со бебе на пат (ФОТО)

Капитенот на ракометарниот клуб Вардар, Столе Стоилов се ожени. Неговата избраничка Даница и Стоилов очекуваат принова.

Судбоносното „ДА“ младиот брачен пар го заокружи со граѓански брак.

Столе и Деница со најблиските во локал во Скопје прославија за новото поглавје во нивниот живот.

Најнови вести