сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Познати

Се ожени поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац- кога ќе дознаете од каде потекнува таа ќе ви стане јасно зошто е секс бомба (ФОТО)

Се ожени поранешното момче на Цеца и Наташа Беквалац- кога ќе дознаете од каде потекнува таа ќе ви стане јасно зошто е секс бомба (ФОТО)

Се ожени Владимир Вуксановиќ (31) со згодната Латиноамериканка со која беше во врска околу една година.

Парот според српските медиуми се венчал пред два дена во Белград и тоа во кругот на најтесното семејство и најблиските пријатели.

Неговата убава сега веќе сопруга е бремена па парот морал што поскоро да се венча.

 

View this post on Instagram

 

🏖 #seaside #greece #vacation

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

Инаку тој на јавноста и ја претстави новата девојка минатиот септември додека парот беше на летување во Грција.

За потсетување Владимир се прослави во реалното шоу „Срвајвер“, а потоа беше во кратка врска со Цеца и Наташа Беквалац.

 

View this post on Instagram

 

🙂 #❤️

A post shared by Vladimir Vuksanovic (@vladavuks) on

Коронавирус