недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 25
home Познати

СЕ ОТКРИ ТАЈНАТА: Покојната пејачка Ксенија Пајчин и Саша Ковачевиќ биле во тајна врска

СЕ ОТКРИ ТАЈНАТА: Покојната пејачка Ксенија Пајчин и Саша Ковачевиќ биле во тајна врска

Кога зачекори на сцената беше со манекенка, а потоа се шушкаше дека Саша Ковачевиќ е во врска со Ксенија Пајчин која брутално беше убиена.

Пријател на Ковачевиќ открива дека тој во студиото за танц на Ксенија дошол во 2002 година и почнал врска со Ксенија, а често се среќавале каде што имале настапи и по кафулиња.

Саша и Ксенија никогаш не ја признаа врската.

Таа беше убиена пред неколку години од своето момче, Филип Каписода.

Најнови вести

Коронавирус