понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 7
home Познати

Се опушти и Цеца: На снимањето на „Ѕвездите на гранд“ се појави во повиден фустан, кога се запалија блицовите и се видоа гаќичките (ВИДЕО)

Се опушти и Цеца: На снимањето на „Ѕвездите на гранд“ се појави во повиден фустан, кога се запалија блицовите и се видоа гаќичките (ВИДЕО)

Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска се појави во најпровокативното издание на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ досега.

Пејачката во новото издание на музичкото шоу „Ѕвездите на гранд“ се појави во сосема провиден фустан кој повеќе и откриваше отколку што и сокриваше.

Имено додека Цеца позираше пред фотоапаратите од светлото од блицовите и се осветли провидниот фустан гледајќи и се гаќичките на себе.

По ова таа стана мета на медиумите, споредувајќи ја со провокативните издание на Карлеуша додека беше во жирито на ова шоу.

Најнови вести

Локални избори 2021