петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

Се омажи ќерката на Кили- актерката блесна во бело далеку од Македонија, чека и принова (ФОТО)

Се омажи ќерката на Кили- актерката блесна во бело далеку од Македонија, чека и принова (ФОТО)

Јоана Деан По Христова (25), ќерката на Гордана Деан Поп Христова и македонскиот актер Кирил Поп Христов се омажи во Еквадор.

Веста на социјалните мрежи ја објави среќната мајка Гордана, споделувајќи дека Јоана наскоро ќе стане мајка.

„Се омажи нашето бебе и ќе има бебе“, напиша Гордана.

Коронавирус