недела, 4. декември 2022. Вести денес: 65
home Познати

Се огласи првпат по венчавката: Филип сподели сочна фотографија со Александра

Се огласи првпат по венчавката: Филип сподели сочна фотографија со Александра

„Синот“ на Лепа Брена Филип Живојиновиќ заедно со пејачката Александра Пријовиќ пред две недели го кажаа судбоносното „ДА“, но нивната венчавка се уште е актуелна.

Филип долго време не се огласуваше на социјалните мрежи откако стапи во брак, но сега објави прва фотографија по свадбата.

Тој со емотивен коментар сподели „сочна“ фотографија од свадбата со Пријовиќ и ја наслови како „неразделни“.

Најнови вести

Коронавирус