петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Познати

Се огласи пејачот по раскинувањето со Младеновиќ: Овие зборови ќе ја болат особено пејачката!

Се огласи пејачот по раскинувањето со Младеновиќ: Овие зборови ќе ја болат особено пејачката!

Како бомба одекна веста дека Исак Шабановиќ и Александра Младеновиќ повеќе не се заедно.

Потоа во медиумите се појави информацијата дека тоа е само маркетиншки трик за да ги остават двајцата на мира, но сепак пејачот сега ја потврди таа информација за медиумите.

-Точно е раскинавме. Беше убаво додека траеше, Александра е сјајна девојка и ќе останеме пријатели. Сепак сфативме дека сме различни и дека најдобро е да секој тргне по својот пат. Се раздвоивме без караница и во добро сеќавање на нашата љубов. Сега потполно сум посветен на работата и настапите, вели Исак.

Коронавирус