четврток, 24. јуни 2021. Вести денес: 54
home Познати

Се огласи Милица: „Не можам повторно!“ Пеачките повторно тестирани на корона

Пеачките заедно биле во карантин, а сега повторно правеле тест !
Се огласи Милица: „Не можам повторно!“ Пеачките повторно тестирани на корона

Откако Славица Чуктераш објави дека е позитивна на коронавирус, нејзината пријателка Милица Тодоровиќ се тестирала и исто така добила позитивен резултат.

Тие двете заедно биле изолирани и ги почитувале сите пропишани мерки.

Чуктераш и Тодоровиќ повторно правеле тест за да ја потврдат победата со коронавирусот и тоа го споделија на своите Инстраграм профили.

Меѓутоа, неколку часа подоцна Милица на Инстаграм сподели стори кое многумина ги загрижи, иако сеуште не се објавени резултатите од тестот.

-Повторно. Не можам, напишала таа со емотикон кој симболизира температура.

 

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија