среда, 8. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Се огласи ќерката на познатата српска новинарка која ја пронајде мртва: Од овие нејзини зборови ќе се наежите (ФОТО)

Се огласи ќерката на познатата српска новинарка која ја пронајде мртва: Од овие нејзини зборови ќе се наежите (ФОТО)

Српската јавност се уште е во неверување по самоубиството на познатата новинарка Драгана Трипиќ (58) која вчера беше пронајдена мртва во својот стан од страна на својата ќерка.

Според српските медиуми Драгана во последниот период била депресивна поради долговите и кредитите, а во ова малкумина веруваат поради фактот што таа секогаш била насмеана, позитивна и голем борец.

Трагедијата најмногу ја погоди нејзиното семејство, а ќерката која вчера ја пронајде мртва нејзината мајка се огласи на својот Инстаграм профил.

-Мама нека те чуваат ангелите, напиша Александра споделувајќи црно бела фотографија од покојната мајка.

Инаку само 16 часа пред смртта таа на својот Фејсбук профил споделила фотографија на која со насмевка на лицето ја бојадисува својата столица со посебна метода, а на тој начин се релаксирала.

Парламентарни избори 2020