четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 107
home Познати

Се огласи и таа: Анастасија има да порача само едно, откако Цеца го покажа новото момче

Се огласи и таа: Анастасија има да порача само едно, откако Цеца го покажа новото момче

Пејачката Цеца Ражнатовиќ го покажа новото момче, за што од вчера сите зборуваат. Станува збор за бизнисменот и менаџер на неколку белградски ресторани, Богдан Срејовиќ, кој е многу помлад од пејачката.

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по овој повод не се огласуваше, ама на социјалната мрежа Инстаграм објави порака после која сите се запрашаа кому е посветена и дали има врска со новиот избраник на мајка и.

Најнови вести

Коронавирус