среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 154
home Познати

СЕ ОГЛАСИ И ЛУНА СО СЛАТКОТО МАЛО ДЕВОЈЧЕ: Еве на кого личи бебето кое е мини копија токму од овој човек (ФОТО)

СЕ ОГЛАСИ И ЛУНА СО СЛАТКОТО МАЛО ДЕВОЈЧЕ: Еве на кого личи бебето кое е мини копија токму од овој човек (ФОТО)

Пејачката Луна Џогани се огласи конечно по породувањето, а на својот Инстаграм профил сподели две фотографии со бебето.

Имено таа ја покажа ќерката Миа на нејзините следбеници на социјалните мрежи, а под фотографијата напиша и емотивна порака која разнежни многумина.

„Дефиницијата за љубов не беше јасна и цела се до овој момент 15.06 2021 во 14:42 минути се роди нашата најголема среќа на овој свет. Слушав порано како мајките ја опишуваат љубовта кон своите деца, но ова не може да се опише“, пишува Џогани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luna Djo Miljkovic (@luna_djogani)

Таа во постот додава дека е среќна што бебето личи на својот татко и кога и да ја погледнела во неа гледала мини верзија од човекот кој го сака.

-Ти си нашата сила и нашата победа, те сакам живот мали, напиша Луна.

Коронавирус