понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 17
home Познати

Се огласи Цеца со емотивна порака по повод песната на Анастасија која за 46 часа има повеќе од 2 милиони прегледи (ФОТО)

Се огласи Цеца со емотивна порака по повод песната на Анастасија која за 46 часа има повеќе од 2 милиони прегледи (ФОТО)

Ќерката на Цеца откако ја промовираше нејзината прва песна наиде на многу позитивни критики, а таа за само два дена успеа да собере повеќе од два милиони прегледи на Јутјуб.

По тој повод Цеца на својот Инстаграм профил и испрати директна порака на нејзината ќерка Анастасија.

-Благодарам што ме направи да бидам најгорда мајка на светот, напиша фолк дивата Цеца.

Најнови вести

Коронавирус