вторник, 27. септември 2022. Вести денес: 5
home Познати

Се одлучи на исти чекор како Цеца и Лепа Брена- Ана Николиќ откако доби закани по живот поради матните работи на Раста повеќе не е сама!

Се одлучи на исти чекор како Цеца и Лепа Брена- Ана Николиќ откако доби закани по живот поради матните работи на Раста повеќе не е сама!

Српската пејачка Ана Николиќ повеќе никогаш никаде не оди сама.

Имено откако добила закани по својот живот и животот на своето дете поради поранешниот сопруг Стефан Ѓуриќиќ Раста таа секаде се движи со лично обезбедување.

-Веќе подолг период Ана размислува на кој најдобар начин да се заштити самата себе, но и своето дете, а поради тоа изнајмила и лично обезбедување кое ќе ја прати секаде и ќе се грижи за неа, вели извор близок до пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Тој додава дека што се однесува до Тара во градинка и на прошетки досега ја пратеше домашната негувателка и куќна помошничка на пејачката, но од сега и за неа ќе се грижи приватното обезбедување на пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

-Таа беше свесна дека поради матните бизниси на раперот Раста ќе мора да сноси последици и дека истите ќе влијаат на нејзината безбедност како и на нивната заедничка ќерка, вели изворот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial)

Инаку раперот во моментов се наоѓа во затвор поради нелегално поседување и продавање на дрога.

Коронавирус