среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 102
home Познати

Се одлучи да го реши проблемот: Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата (ФОТО)

Се одлучи да го реши проблемот: Лепа Брена оперирана, по интервенцијата се огласи од болницата (ФОТО)

Српската фолк дива Лепа Брена имаше операција на очите, па посака да ги извести сите оние што да сакаат, а по завршената работа, насмеана позираше со лекарите –евидентно задоволна од резултатот.

-Светлост во моите очи! – напиша славаната пејачка во описот на фотографијата, а нејзината објава покрена лавика коменатри.

-Успешна ласерска операција на очите – додаде Брена за фотографијата од ординација.

Коронавирус