вторник, 2. март 2021. Вести денес: 152
home Познати

Се навикнавме на нејзиниот имиџ, но сега направи голема промена- познатата пејачка Сенидах драстично ја промени фризурата (ФОТО)

Се навикнавме на нејзиниот имиџ, но сега направи голема промена- познатата пејачка Сенидах драстично ја промени фризурата (ФОТО)

Една од најпопуларните женски изведувачки во регионот, словенечката пејачка со босанско потекло Сенидах (34) ретко објавува фотографии со детали од нејзиниот приватен живот.

Откако неодамна сподели фотографии со своето момче речиси и да не престана да ги изненадува нејзините следбеници на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

☀️ @hollywoodglamorous

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Се повеќе популарната пејачка иако е позната по менувањето на својот имиџ овој пат се надмина себе си и драстично го промени својот изглед.

Имено таа се одлучи да ја скрати препознатливата долга коса, а реакциите на фановите не стивнуваат, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

Now don’t get short with me ?

A post shared by Senidah (@senida_h) on

Коронавирус