понеделник, 6. февруари 2023. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

Најнов биланс: Во земјотресите во Турција и Сирија загинале повеќе од 3.000 луѓе, најмалку 15.500 повредени

home Познати

Се гледа дека води сметка за своето тело: Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во костим за капење (ФОТО)

Се гледа дека води сметка за своето тело: Водителката на „Ѕвездите на Гранд“ во костим за капење (ФОТО)

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, Сања Кужет воодушеви со својот изглед во костим за капење, притоа покажувајќи го нејзиното совршено тело.

Атрактивната водителка моментално се одмара во Хрватска, а своите обожаватели преку социјалната мрежа на Инстаграм ги почести со жешки фотографии од на плажа.

Како што може да се види и од самите фотографи, згодната водителка води сметка за своето тело, на кое би и позавиделе многу девојки.