среда, 26. јануари 2022. Вести денес: 99
АКТУЕЛНО

Активни над 20.800 случаи на коронавирус

home Познати

Се фали со голи фотографии, а девојките му ги бира мајка му- по ова момче полуди Балканот, но без дозвола на идната свекрва ништо! (ФОТО)

Се фали со голи фотографии, а девојките му ги бира мајка му- по ова момче полуди Балканот, но без дозвола на  идната свекрва ништо! (ФОТО)

Јосип Котлар од Задар важи за еден од најубавите хрватски фраери, што несомнено докажуваат неговите провокативни фотографии на Инстаграм.

Меѓутоа иако вели дека не се срами кога ќе му пријдат девојки сепак неговата идна девојка и сопруга мора да ја одбере и одобри неговата мајка.

 

View this post on Instagram

 

But guess I was so weakened that my fire grew cold. @extremeintimo @dushanmilenkovich #justright

A post shared by Josip Kotlar BEPI (@bepi.energy) on

Тој се пријавил во емисиајта „Го женам синот“ во Хрватска каде неговата мајка Сузана сонува да најде храбра, снаодлива и паметна снаа која ќе го усреќи нејзиниот син.

Тој во емисијата признал дека прв им приоѓа на девојките и дека е многу нестрплив околу девојките и дека многу брзо му здосадуваат.

 

View this post on Instagram

 

Summer days ☀ #original #pizza #samsung

A post shared by Josip Kotlar BEPI (@bepi.energy) on

Најнови вести

Коронавирус