недела, 5. јули 2020. Вести денес: 108
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски пред граѓаните во Крушево ја претставува програмата на ВМРО-ДПМНЕ

home Познати

Се е спремно за прославата во домот на Богдана: Вељко му помага на дедото, се чекаат Цеца и Анастасија (ФОТО)

Се е спремно за прославата во домот на Богдана: Вељко му помага на дедото, се чекаат Цеца и Анастасија (ФОТО)
ФОТО: Немања Николиќ

Откако вчера имаше голема прослава во домот на Цеца по повод раѓањето на внукот Жељко, денеска на ред е и женската страна.

Прославата во домот на Богдана се подготвува од рано изутринава, а на нејзиниот татко му помага зетот Вељко.

Српските медиуми пишуваат дека полека пристигнуваат гостите, а се чекаат Цеца и Анастасија.

Инаку вчера во домот на пејачката се случуваше вистинска раскошна прослава за која пејачката фрлила брдо пари.

ФОТО: Немања Николиќ

Парламентарни избори 2020