сабота, 30. септември 2023. Вести денес: 7
home Познати

Саша Поповиќ и го спушти фустанот на Дара Бубамара- кога почнала да тверка задникот и излегол надвор, а публиката ја фатило срам од глетката

Саша Поповиќ и го спушти фустанот на Дара Бубамара- кога почнала да тверка задникот и излегол надвор, а публиката ја фатило срам од глетката

Во една од наредните изданија на емисијата „Ѕвездите на гранд“ гостинка во жирито ќе биде пејачката Дара Бубамара.

Таа на својот Инстаграм профил се пофали од кадрите за време на снимањето на емисијата кои ги изненадија фановите кои со нетрпение очекуваат да видат какво ли шоу се случувало во студиото.

Како што може да се забележи од фотографиите Дара во еден момент се одлучила да стане од столчето и да заигра со натпреварувачите. Облечена во црн кожен фустан започнала да тверка и ги дигнала рацете во вис, но поради нејзиниот прекраток фустан Саша Поповиќ во еден момент станал и и го истегнал надоле за да и го сокрие задникот.