четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 0
home Познати

Саша Поповиќ ги премина сите граници на нивното пријателство: Ја фати за задникот Карлеуша, а тоа што следуваше никој не го очекуваше

Саша Поповиќ ги премина сите граници на нивното пријателство: Ја фати за задникот Карлеуша, а тоа што следуваше никој не го очекуваше

Односот помеѓу Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ веќе на сите им е јасен со години.

Тие иако се добри пријатели често пред малите екрани во емисијата „Ѕвездите на Гранд“ знаат да се искараат и да се навредат меѓусебно.

Истото се случи и овој пат кога двајцата се скараа, а откако заврши нивната дебата двајцата излегоа на сцената за да ја забавуваат публиката со нивниот танц.

Прво Карлеуша играше на нејзината песна „Жените ги сакаат дијамантите“, а потоа Саша Поповиќ отиде толку далеку што ја удри по задникот пејачката.

Потегот на Поповиќ не и сметаше на Карлеуша дури и изгледаше како најнормална работа, погледнете.

Најнови вести

Локални избори 2021