недела, 20. јуни 2021. Вести денес: 63
home Познати

Саша Ковачевиќ се огласи и ја прокоментира врската на Цеца и Богдан

Саша Ковачевиќ се огласи и ја прокоментира врската на Цеца и Богдан

Богдан Срејовиќ, момчето на Светлана Цеца Ражнатовиќ ја има ќерката Искра која доби од бракот со Зорана Тасовац, сегашната девојка на Саша Кочавевиќ.

Богдана и Зоран се развеле пред пет години, но и понатаму се во добри односи.

Саша откри во какви односи се неговата партнерка и нејзинот поранешен сопруг.

„Богдан и Зорана отсекогаш се во добри односи. Не коментирам бидејќи не сакам да навлегувам во туѓ живот. Многу ми е драго ако тој и Цеца се заљубени, тоа е најубавата работа која може да се случи покрај децата“, истакна Саша Ковачевиќ.

Потсетуваме, Цеца неодамна обелодени дека е во врска со Богдан Срејовиќ, бившото сопруг на сегашната девојка на Саша Ковачевиќ.

ЕУРО 2020

Македонија