недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

Саша Ковачевиќ признава зошто неговата девојка Зорана со месеци криеше дека се заедно

Саша Ковачевиќ признава зошто неговата девојка Зорана со месеци криеше дека се заедно

Саша Ковачевиќ е во среќна врска со убавата Зорана Тасовиќ, но таа не сака да се експонира во јавност.

Саша истакнува дека тоа е избор на Зорана, а токму поради тоа првите седум-осум месеци нивната врска не беше откриена јавно.

-Таа е една скромна и нормална девојка, која не ги сака денешните модерни трендови, нејзе тоа не ја интересира. Мене тоа на некој начин и ми годеше, што не ја интересира јавниот свет. Не пати од тоа да биде во медиумите, да биде видена. Таа се криеше првите седум, осум месеци. Луѓето не знаеја дека сме заедно. Се појавивме првпат на отворањето на којот ресторан, вели пејачот за емисијата „Ексклузивно“.

 

View this post on Instagram

 

Za ovu kilazu stvarno nisam spreman ???❤ #cole

A post shared by Sasa Kovacevic (@sashakovacevic) on

Коронавирус