петок, 18. септември 2020. Вести денес: 17
home Познати

Саша Ковачевиќ наполни 35 години, но погледнете каква торта доби како подарок! (ФОТО)

Саша Ковачевиќ наполни 35 години, но погледнете каква торта доби како подарок! (ФОТО)

Саша Ковачевиќ има причина за славење. Имено, во понеделникот на 27 јули го прослави својот 35 роденден, а токму на тој ден ја објави и неговата најнова песна со наслов „Она“.

Пејачот доби и роденденска торта која е доста интересна поради својот изглед. Имено, на врвот од тортата е направена фигура од ликот на Саша како крева тегови.

На Саша му се допаднала тортата, па на својот Инстаграм објави фотографија:

Погледнете:

Коронавирус