понеделник, 27. март 2023. Вести денес: 108
home Познати

Сара се сликаше во бикини и опасно го спушти долниот дел: „Супер си, само малку помалку глутен“ (ФОТО)

Сара се сликаше во бикини и опасно го спушти долниот дел: „Супер си, само малку помалку глутен“ (ФОТО)

Српската поп пејачка Сара Јовановиќ, попозната како Сара Јо објави фотографија на Инстаграм во бикини, но вакви коментари сигурно не очекуваше.

Летото е во полн ек, а кој имал вишок килограми за симнување, ако до сега не ги симнал, може и да не се слика до следната сезона. Пејачката Сара Јо, очигледно немала што да симнува, барем судејќи по фотографијата која ја постави на Инстаграм, каде позира доста провокативно.

На оваа нејзина фотографија следеа доста коментари, поточно комплименти за нејзиното прекрасно тело.

„Колку си згодна“, „Каква риба“, „Адријана Лима и Ирина Шаик можат да ти завидат“, беа само дел од коментарите.

U slučaju da vas je slagala zbog čega se zadržala u wc-u ??‍♀️?

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Но, како и секогаш, има и такви кои наоѓаат и по некоја замерка:

-Убава како сон, само помалку глутен, Бакнеж, гласи коментарот.

Ние овде не гледаме никаков вишок, дури ни во пределот на стомакот, а вие?

? ? @extremeintimo

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Buongiorno ? ? @andrejadamnjanovic

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

? 30.05. ? #LAVA

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Sijera, stižem te ??

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

??‍♀️ ? @extremeintimo

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

loading...