недела, 26. септември 2021. Вести денес: 27
home Познати

Сара Јо „грми“ во бикини! Брутални стомачни и заносни гради – коментари „фрчат“ од сите страни: Нема подобра од тебе! (ФОТО)

Сара Јо „грми“ во бикини! Брутални стомачни и заносни гради – коментари „фрчат“ од сите страни: Нема подобра од тебе! (ФОТО)

Сара Јовановиќ, позната како Сара Јо, одлучи да ја „подгрее“ атмосферата на Инстаграм и да го покаже своето совршено тело.

Пејачката објави провокативна фотографија која го замагли умот на посилниот пол. Сара моментално е на одмор во Хрватска, каде објави фотографија во мало зелено бикини. Совршени стомачни, затегнати гради, лице без шминка.

„Гориш“, „Нема подобра риба од Сара Јо“ „Бомба“, се само неколку од многуте коменатари за нејзиниот изглед.

Коронавирус