четврток, 9. февруари 2023. Вести денес: 12
АКТУЕЛНО

Огромен број човечки жртви во земјотресот, Турција поместена за три метри

home Познати

Сара Јо го „запали“ Инстаграм со својата нова фотографија во бикини (ФОТО)

Сара Јо го „запали“ Инстаграм со својата нова фотографија во бикини (ФОТО)

Младата поп ѕвезда Сара Јовановиќ, позната како Сара Јо во претходните неколку дена ја изненади јавноста со своите нови фотографии на социјалните мрежи, со оглед на тоа дека таа ретко се фотографира разголена.

Сара ги израдувала своите следбеници на социјалната мрежа Инстаграм, споделувајќи уште една „жешка“ фотографија. На фотографијата се гледа како Сара ужива на јахта во дводелен костим за капење.

 

 

View this post on Instagram

 

take me back ?

A post shared by Sara Jo (@sarajoofficial) on

Оваа објава ги воодушевила сите, а особено машкиот дел од нејзината публика.