понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сапуница во живо: Икарди ѝ се вратил на Ванда, веќе му простила за – ку*вата!

Сапуница во живо: Икарди ѝ се вратил на Ванда, веќе му простила за – ку*вата!

Драмата на релација Мауро Икарди, фудбалерот на ПСЖ и неговата сопруга, контроверзната и преубава Ванда Нара, дефинитивно може да се спореди со најдобрите сапуници, откако денеска излезе информацијата дека помеѓу нив сега сѐ е во ред.

Таа пред неколку дена имаше лута објава на социјалните мрежи, дека нејзиниот сопруг си го уништил семејството поради ку*ва, која, според нивните блиски, всушност била некоја негова блиска пријателска. Но, веќе денеска, Нара објави заедничка фотографија со Мауро, како и неговото зборови со кои ѝ го честита денот на мајката.

Сето ова е кулминација на кој знае која сезона од нивната сапуница, но познавајќи ги двајцата, јавноста верува дека допрва ќе има интересни „епизоди“ од нивниот во најмала рака кажано, бурен живот надвор од теренот.

Коронавирус