петок, 10. јули 2020. Вести денес: 25
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Познати

Сања Кужет со видео го растажи регионот

Сања Кужет со видео го растажи регионот

Во Белград, многу јавни личности одговорија на повикот секоја вечер на своите прозорци и балкони да им даваат поддршка со долг аплауз на персоналот и медицинските лица кои се борат со „вирус – чумата“ кое го зафати целиот свет.

Водителката Сања Кужет и самата аплаудираше но и снимаше додека одекнуваше гласниот аплауз од нејзината тераса, а нејзиниот мал син и се придружи.Додека траеше аплаузот, едно дете го повика Дедо Мраз, а нејзиниот мал син со воодушевување ја праша каде е тој добар дедо што им носи подароци на децата?

„Не е Дедо Мраз синет“, напишала Сања во видеото со аплауз за поддршка на лекарите, а покрај него му објаснила на својот син, прикувајќи тажна емотикона.

 

View this post on Instagram

 

“Nije sine Deda Mraz”. 🎅 😔 Podrska lekarima! 👏👏👏 #ostanikodkuće

A post shared by Sanja Kuzet (@sanja_kuzet) on

Парламентарни избори 2020