недела, 17. ноември 2019. Вести денес: 38
Во живо

Годишна конференција на УМС: Младите за обнова на Македонија

home Познати

Сања Кужет е вистинска секс-бомба, но кога ќе ја видите нејзината сестра… (ФОТО)

Сања Кужет е вистинска секс-бомба, но кога ќе ја видите нејзината сестра… (ФОТО)

Водителката Сања Кужет веќе со години ја развеселува публиката крај малите екрани во емисијата „Ѕвездите на Гранд“.

Иако родила две деца, таа и понатаму важи за една од најатрактивните ТВ лица на чиј стас може да ѝ позавидат и децении помладите девојки.

Таа сега на својот Инстаграм профил објави фотографија со својата сестра која е постара од една една година и тоа на неодамна одржаниот концерт на Марија Шерифовиќ.

Погледнете и пресудете дали си личат: