понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 192
home Познати

САЊА КУЖЕТ БЕЗ ГРАДНИК: Никој не тргал поглед од водителката на „Ѕвездите на Гранд“! (ФОТО)

САЊА КУЖЕТ БЕЗ ГРАДНИК: Никој не тргал поглед од водителката на „Ѕвездите на Гранд“! (ФОТО)

Сања Кужет важи за една од најубавите и најзгодни водителки во регионот, а кога ќе се појави во провокативно издание знае за привлечи големо внимание.

Таа овој пат пред камера се појави во секси зелена маслинеста креација, притоа истакнуувајќи ги нејзините облини и нејзиното витко тело.

Како што може да се забележи од самите фотографи, таа не носела градник и до израз дошле нејзините бујни греади, а во некои моменти можеше да се види и повеќе од очекуваното.

Во продолжение можете да ги погледнете фотографиите од атрактивната водителка:

Најнови вести

Локални избори 2021