недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Познати

Сандра Африка „убива“ со слики од луксузниот базен во Црна Гора! Сè е на мегдан во мини бикини (ФОТО)

Сандра Африка „убива“ со слики од луксузниот базен во Црна Гора! Сè е на мегдан во мини бикини (ФОТО)

Сандра Продановиќ (33), попозната како Сандра Африка, едвај чекаше да се отворат и малку да се загреат границите, па веднаш се упати кон Црна Гора каде се опушта, ужива и ги чека своите први настапи.

Таа ги почести обожавателите од соседната земја со тоа што е нејзин заштитен знак и што најмногу сакаат да гледаат нејзините следбеници, а тоа е згодното тело и тесната позадина.

Сандра нема проблем со нагласување на своите облини, па малото бикини го повлече уште повисоко, за да и биде задникот што е можно повеќе во преден план.

Сандра Африка не посочи на Инстаграм дали е придружувана од момче, но објави фотографија од забава со пријател.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika)

Најнови вести

Коронавирус