понеделник, 21. јуни 2021. Вести денес: 136
home Познати

Сандра – Африка сакајќи да се пофали со новата тетоважа, ја покажа „обилната грамажа“

Сандра – Африка сакајќи да се пофали со новата тетоважа, ја покажа „обилната грамажа“

Пејачката Сандра Африка како и речиси сите дами на естрадата секојдневно се грижи за својот изглед. Таа повремено своите следбеници на социјалните мрежи знае да ги почести со провокативни фотографии, во што не ја спречија дури ни карантинот и домашната изолација.

Но, овој пат, се чини дека распеаната „џепна венера“ сакаше да се пофали со нешто друго, а испадна сосема трето!

Имено, Сандра го искористи сончевото време и мерките на попуштање на полицискиот час за да го прошета својот куќен миленик, своето кученце, малиот померијанец. Патем објави мини клипче од прошетката на кое вешто позираше, а со кое најмногу сакаше да ги заинтересира своите обожаватели за нејзината нова тетоважа на десното рамо, со која пејачката имаше намера да се пофали.

Сепак, топлото време ја натера да биде комотно облечена само во летна плетена маичка на прерамки, под која не носеше ништо, па кадрите од нејзиното видео снимано од птичја перспектива покажаа и нешто друго. Сандра – Африка сакајќи да се пофали со новата тетоважа, ја покажа „обилната грамажа“ на она сето, што цврсто и стои во деколтето.

Бујните гради на пејачката, кои слободно стоеја во деколтето како две зрели лубеници, беа фокусот на интерес на нејзините обожаватели и следбеници. И тоа далеку повеќе од нејзината нова тетоважа, па оттаму и коментарот кој еден обожавател и го кажа:

„Па, дали си свесна што ни правиш?“

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија