сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 105
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

Во живо

Мицкоски ќе ја претстави програмата на ВМРО-ДПМНЕ пред граѓаните на Центар

home Познати

Сандра Африка одблиску го снимаше задникот во Гевгелија, а светската порно-ѕвезда ѝ остави коментар од кој се испотија мажите! (ВИДЕО)

Сандра Африка одблиску го снимаше задникот во Гевгелија, а светската порно-ѕвезда ѝ остави коментар од кој се испотија мажите! (ВИДЕО)

Изминатиот викенд познатата српска пејачка Сандра Африка гостуваше во една позната дискотека во Гевгелија и како и што се очекувало, таа направила забава за паметење.

Гевгеличани уживале во песните кои ги пеела Сандра, а богами и во нејзиниот изглед.

Дека Сандра била задоволна од својот настап, говорат и двете видеа кои таа ги објави на својот профил на Инстаграм. Тоа не се видеа од настапот, туку од нејзиниот совршен задник.

 

View this post on Instagram

 

😜😈🙈

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

А, дека е совршен говори и фактот што коментар на оваа објава ѝ напиша и светски познатата порно-ѕвезда Кендра Ласт.  Таа во коментар и остави „оган“ (емотикон), сакајќи да каже дека нејзиниот задник  „гори“.

Најнови вести

Парламентарни избори 2020