петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 92
home Познати

Сандра Африка објави нови секси пози, а следбениците сепак и најдоа маана: Га*ето и е навистина топ, ама само со фотошоп? (ФОТО)

Сандра Африка објави нови секси пози, а следбениците сепак и најдоа маана: Га*ето и е навистина топ, ама само со фотошоп? (ФОТО)

Сандра Африка објави нови фотографии на Инстаграм во секси пози, но нејзините обожаватели сепак пронајдоа „маана“.

Пејачката го покажа своето тело во црно танга боди, високи потпетици и мрежести чорапи, каде доминантно го истакана совршено извајаниот задникот во преден план, но по се изгледа тоа не беше доволно убедливо за добрите познавачи на  еротската фотографија кои ја фатија дека сепак ја користела познатата апликација. Иако Сандра – Африка важи за една од најатрактивните пејачки, според тоа како стојат приликите, сепак  употребила фотошоп за средување на телото на сликите.

Покрај пофалбите на сметка на Сандра, имаше и коментари дека и таа не е толку совршена, особено не во пределот кој најмногу „пали“ и со кој најмногу се фали.

Га*ето  на пејачката навистина и е топ, ама само со фотошоп?

Најнови вести

Коронавирус