среда, 23. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

САНДРА АФРИКА ГИ ШОКИРАШЕ СВОИТЕ ФАНОВИ – пејачката драстично ја промени бојата на коса, а еве како и стои (ФОТО)

САНДРА АФРИКА ГИ ШОКИРАШЕ СВОИТЕ ФАНОВИ – пејачката драстично ја промени бојата на коса, а еве како и стои (ФОТО)

Кога се појави на поп сцената на почетокот на 2000 година, Сандра Африка беше изразито црна жена.

До неодамна, пејачката негуваше бринета во себе, а потоа реши да направи драстична промена и да додаде насоки на косата во посветли тонови.

Пејачката сподели фотографија од процесот на Инстаграм и ги изненади своите следбеници, кои со нетрпение чекаа да ги видат резултатите.

Како што започна да ја осветлува косата, не би се изненадилo ако Сандра стане вистинска русокоса.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија